Курс загальної англійської

для тих, хто не стоїть на місці і потребує англійську
для роботи, навчання, подорожей та розвитку
Everest – це місце, де розкривають мовний потенціал, додають впевненості, та допомагають використовують англійськудля позитивних змін у житті. Долучайся до списку успішних, памятай, що найкращий для цього момент - прямо зараз!
Що включає курс
"ЗАГАЛЬНА АНГЛІЙСЬКА"
54 заняття
цей курс містить 54 логічно зв'язаних занять, на яких ви навчитесь висловлюватись англійською на одному із запропонованих рівнів
5 рівнів
курс розрахований на учнів з різною початковою базою, тому ви будете проходити його на відповідному рівні, а саме A1, A2, B1, B2 або ж C1
Сучасний підхід
особистий кабінет, всі ваші матеріали знаходяться в одному місці, доступ до вправ 24/7. Платформа дає можливість заговорити анг.
Мовна практика
основним завданням курсу є подолати мовний бар'єр та
розговоритись англійською, тому будьте готові до частих розмов на цікаві вам теми
ОБИРАЙ ОДНЕ З ДВОХ

Чому курси загальної англійської
саме від «EVEREST»?

ЗАПИСУЙСЯ ПРОСТО ЗАРАЗ
це абсолютно безкоштовно

ЯК ПРОХОДЯТЬ ЗАНЯТТЯ
НА КУРСІ ЗАГАЛЬНА АНГЛІЙСЬКА

цифровий підручник та інтерактивні завданнями перетворять процес навчання на суцільне задоволення та гарантують швидкі результати
 • VOCABULARY
  тренуємо невідомі слова в інтерактивній формі, в 2 кліки додаємо в список тренувань, слухаємо правильну вимову, застосовуємо в нових тасках.
 • GRAMMAR
  тут ви назавжди забудете про нудну граматику, інтерактивні вправи настільки цікаві, що ви й не помітите як швидко та як легко опануєте цей розділ.
 • LISTENING / VIDEO
  сучасні і повчальні відео та аудіоматеріали гарантують швидкий прогрес у вивченні англійської. Ми приділяємо особливу увагу цьому розділу.
 • SPEAKING
  а тут ви зможете підсумувати результати усіх попередніх кроків. Розмовляти з вчителем ви будете багато і щозаняття ваша мова буде впевненішою.
ОБИРАЙ
ІНДИВІДУАЛЬНО ЧИ В ГРУПІ?
МИ ДОПОМАГАЄМО ЗДІЙСНЮВАТИ МРІЇ
ХОЧУ ВЧИТИСЯ
НЕ ЗВОЛІКАЙ, ВИКОРИСТАЙ СВІЙ ШАНС
ХОЧУ ВЧИТИСЯ
Everest – це реальний спосіб раз та назавжди вивчити англійську.
ВІДЧУЙ УСЮ СИЛУ НАШИХ КУРСІВ
пробне заняття - твій шанс змінити своє майбутнє
ПРОТЕСТУЙ СВОЮ АНГЛІЙСЬКУ
за 15 хвилин
Після проходження тесту ти дізнаєшся рівень своєї англійської та отримаєш можливість записатись на безкоштовне заняття.
ПОКРОКОВА СХЕМА НАВЧАННЯ
в онлайн школі англійської мови "EVEREST"
БЕЗКОШТОВНИЙ УРОК
БЕЗКОШТОВНИЙ УРОК
цей урок відповість на усі проблемні питання, які тебе турбують до початку навчання: рівень знань, мета навчання, відповідний курс, підходящий вчитель, формат навчання і т.д.
ПРОЦЕС НАВЧАННЯ
ПРОЦЕС НАВЧАННЯ
це найвідповідальніший пункт, оскільки саме від активності співпраці, мотивації та строгої дисципліни залежитиме успіх. Вміння навчити - наша сильна сторона, повір, можливості розслабитись чи здатись на пів дороги ми тобі точно не дамо!
ЗАВЕРШЕННЯ КУРСУ
ЗАВЕРШЕННЯ КУРСУ
це найприємніша мить. На даному етапі ти відчуєш гордість за свої результати. Але основне, здобудеш впевненість в тому, що підкорити англійську реально. Отримуй заслужений сертифікат, та рухайся далі з нашою допомогою або ж самостійно.
Оберіть формат навчання
та здійсніть оплату
місяць навчання
ідеально для старту вивчення англійської
два місяці
вартість одного заняття залежить від обраного абонемента
чотири місяці
базовий курс для підняття на один рівень
шість місяців
детальний курс з максимальною кількістю вправ
Відгуки наших учнів

ЗАПИСУЙТЕСЬ НА ЗАГАЛЬНИЙ КУРС АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ

Мрієте мандрувати, отримати перспективну роботу, без проблем знаходити друзів у будь-якій точці світу, дивитись культове кіно мовою оригіналу?

Уявіть, наскільки яскравим стане ваше життя, коли ви будете працювати на новій крутій роботі, стажуватиметесь в перспективній Америці, зможете поїхати у відпустку до Лондона чи Дубліна, та чекатимете в гості друзів з Австралії.

Думаєте, це лише нездійсненні мрії? Тоді курси англійської онлайн від "EVEREST" – це саме те, що перетворить ваші мрії в реальність!

Англійська – це мова, якою розмовляє майже увесь світ, і її знання подарує вам нові можливості. Ви давно обіцяєте собі почати вчити англійську, але постійно відкладаєте на потім? Обіцяєте собі почати займатися завтра, із понеділка, у новому році? Годі втрачати дорогоцінний час – розпочніть курс англійської мови онлайн просто зараз!

Чим скоріше ви почнете вивчати мову з викладачем, тим раніше для вас відкриються нові горизонти. Що ви отримаєте завдяки англійській?

 • Змогу подорожувати та спілкуватися. Хочете відвідати знамениту Оксфорд-стріт? Якщо знатимете англійську, почуватиметесь там як риба у воді!
 • Нових друзів. Ви зможете вільно спілкуватися в соцмережах . Завжди мріяли про друга за листуванням? Вивчіть англійську та знайомтесь із творчими людьми з різних кутків світу!
 • Шанс вчитися, стажуватися та працювати за кордоном. Хочете вступити до канадського, британського, американського вишу? Мрієте працювати за фахом в іншій країні? Вчіть англійську!
ЩО ДАЄ ВИВЧЕННЯ АНГЛІЙСЬКОЇ НА ЗАГАЛЬНОМУ КУРСІ?
Індивідуальні заняття з учителем на загальному курсі англійської завжди адаптовані під учня і його особисту здатність засвоювати матеріал. Словниковий запас збільшується стрімко саме завдяки техніці запам'ятовування і постійній мовній взаємодії з викладачем.

Якщо учні відчувають труднощі в тій чи іншій темі, вчитель у будь-який час готовий допомогти і проконсультувати студента.

Завершивши у нас загальні онлайн курси з англійської мови, ви зможете говорити на поширені теми, читати кореспонденцію та книги англійською і просто почуватися комфортно в англомовному середовищі. Everest – це так само ефективно, як вивчення мови шляхом поїздки за кордон, тільки значно дешевше.

Запишіться на курси англійської «Everest», станьте на крок ближчими до заповітної мрії!
Введіть свій номер телефону:
Або зателефонуйте нам:
+38 097 000 96 62
Made on
Tilda