КУРСИ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ в Дрогобичі
ДЛЯ ДОРОСЛИХ ТА ДІТЕЙ
ми вчимо розмовляти англійською
КУРСИ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ ВІД EVEREST
Потужна та сучасна англомовна школа
створена для навчання дрогобиччан та їхніх дітей
ВИ ГАРАНТОВАНО ЗАГОВОРИТЕ АНГЛІЙСЬКОЮ!
Учні нашої школи не мають жодного шансу завершити наші курси без вмінь та навичок розмовляти англійською. Звідки в нас така впевненість? Ми віримо в кожного учня, ми володіємо чіткою, зрозумілою, покроковою системою навчання. Ми молоді та надзвичайно цілеспрямовані.І ще, найважливіше - ми просто закохані в те, чим займаємось.
ЩО ПОРІБНО ЩОБ СТАТИ УЧНЕМ НАШОЇ ШКОЛИ?
Перш за все поділитись з нами, поділіться своєю метою вивчення англійської і ми скеруємо вас у вірному напрямку. Подорожі, бізнес, навчання за кордоном, які вимагають англійської, з нами стануть доступними. А наш безцінний досвід роботи з сотнями учнів окрім знань нагородить вас мудрими порадами.
Читати відгуки
ЦІКАВИТЬ АНГЛІЙСЬКА ДОРОСЛИХ?
ЗРОБІТЬ ПЕРШИЙ КРОК
це абсолютно безкоштовно
КУРСИ АНГЛІЙСЬКОЇ ДЛЯ ДІТЕЙ
Оберіть один з чотирьох курсів
Дошкільнята
Курс для дошкільнят та першокласників, які опановують навики читання та письма. Заняття проходять в ігровій формі з використанням сучасних аудіо- та відеоматеріалів.
Молодша школа
Курс для дітей початкових класів, які вміють читати та писати базові слова та вчаться будувати змістовні усні та письмові розповіді. Курс передбачає рівень навчання А1-А2.
Середня школа
Курс для учнів середньої школи, які вчать англійську комплексно: засвоюють лексику, виконують вправи з граматики та активно спілкуються англійською. Рівень навчання від А2 до В2.
Старша школа
Курс для цілеспрямованих підлітків, які бажають говорити англійською вільно, прагнуть високих балів на ЗНО та вчитися за сучасною методикою. Рівень навчання від А2 до С1.
ЦІКАВИТЬ АНГЛІЙСЬКА ДЛЯ ДИТИНИ?
ЗРОБІТЬ ПЕРШИЙ КРОК
це абсолютно безкоштовно
Як проходять заняття з дітьми в школі анлійської мови EVEREST
Діти - наше майбутнє. Основний час вчителі нашої школи приділяють саме вашим дітям. Враховуючи відгуки батьків вважаємо що справляємось з нашою місією навідмінно. Тут зібрана маленька частинка з щоденного яскравого життя нашої школи. Ми знаємо що ви вірите в своїх дітей, бажаєте їм світлого майбутнього і ми радо допоможемо полюбити, вивчити та заговорити англійською кожного, хто прийде до нас. Чекаємо на вас з дітьми у нашій школі, якщо хочете щоб і ваші діти розділяли з нами позитивні емоції англійською!
Відгуки наших учнів
Call Close
Введіть свій номер телефону:
Або зателефонуйте нам:
+38 097 000 96 62
Made on
Tilda