Англійська онлайн
просто та доступно

ми навчаємо сучасних та цілеспрямованих людей
впевнено розмовляти англійською
Everest – це місце де розкривають мовний потенціал. Тут комфортно, затишно та завжди результативно. Щодня наші студенти стають впевненішими та використовують англійську для позитивних змін у житті. Долучайся до списку успішних і ти. Памятай, що найкращий для цього момент - прямо зараз!

Чому курси англійської
саме від «EVEREST»?

Наші курси
Курс загальної англійської
Курс для тих, хто не стоїть на місці і потребує активно використовувати англійську у відпустках та подорожах, спілкуватись з іноземцями в побуті та на роботі, переглядати фільми та серіали...
Курс підготовки до IELTS
Зрозуміло, логічно та послідовно, саме це передбачає наш курс, який позбавить вас усіх страхів та допоможе отримати потрібний бал на іспиті IELTS...
ВІДЧУЙ УСЮ СИЛУ НАШИХ КУРСІВ
одне пробне заняття розставить все на свої місця
ПРОТЕСТУЙ СВОЮ АНГЛІЙСЬКУ
Тест розроблений для людей які серйозно націлені на вивчення англійської, готові дізнатись свій рівень знань та записатись на цікаве безкоштовне заняття з нашим методистом.
Відгуки наших учнів
Вартість
курсу залежить від кількості занять
і починається від 236 грн

КУРСИ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ

ЯКІ ВАШІ ПЛАНИ? ЯКА ВАША МЕТА?
Ви плануєте навчатися за кордоном? В Польщі, Великобританії, США чи Німеччині?

Вам пропонують роботу в іноземній компанії, в якій, окрім української, однією з мов спілкування є іноземна?

Можливо, ви просто мрієте читати літературу в оригіналі, щоб відчути весь колорит і тонкощі автентичного твору?

Або ж Ви часто подорожуєте, тому почувати себе в іншомовному середовищі як вдома – для Вас найбільший пріоритет?

В будь-якому з цих випадків вам доведеться витратити час, зусилля і кошти, по-перше, для того, щоб підібрати відповідний варіант навчання, а, по-друге, – на саме вивчення англійської мови.

Школа англійської мови „EVEREST" пропонує вам курси англійської мови лише після детальної співбесіди та консультації, з метою визначити вашу мотивацію, вашу мету, рівень володіння англійською мовою та ваші особисті побажання стосовно процесу навчання. Обравши курси іноземних мов «EVEREST», ви навчитеся вільно розмовляти, грамотно писати! Вам залишилося лише обрати ваш курс, а наші менеджери та викладачі зроблять все від них залежне, щоб ви досягли запланованого рівня володіння іноземною мовою та здійснили свою мрію!

Усі наші викладачі мають профільну вищу освіту, достатній педагогічний стаж та досвід роботи з різними віковими категоріями учнів, що у поєднанні з сучасними підручниками та методиками вкладання, новітнім технічним забезпеченням та комфортно облаштованими класами, а бо ж під час скайп зустрічей, гарантовано забезпечить відмінний результат! Вже через кілька занять ви помітите зміни і зрозумієте, що навчатися можна з задоволенням та легко. Кожний відчує на собі індивідуальний підхід у подачі матеріалу, адже ми розуміємо, що кожна людина по-особливому сприймає світ. Відповідно до цього у нас розроблені методики для візуалів, аудіалів та кінестетиків, тобто для людей, які засвоюють інформацію різними органами чуттів. Наші фахівці знайдуть підхід і до втомлених школою підлітків чи завантажених навчанням студентів. Ви зможете навчатися у власному темпі та опираючись на особисті зацікавлення. Ви відчуєте, що навчання – це ще й стиль життя, який докорінно змінює його якість!
Введіть свій номер телефону:
Або зателефонуйте нам:
+38 097 000 96 62
Made on
Tilda