КУРС ПІДГОТОВКИ ДО IELTS
спеціальний інтенсивний курс допоможе оволодіти всіма необхідними навиками для здачі IELTS на високий бал

початок курсу 18 ВЕРЕСНЯ

ЩО ВКЛЮЧАЄ КУРС
"ПІДГОТОВКА ДО IELTS"

30 годин
заняття проходять двічі на тиждень, кожне заняття триває 2,5 години, саме таке навантаження гарантує 100% засвоєння матеріалу.
4 модулі
ви дізнаєтесь, як працювати з кожним з цих модулів: Listening, Reading, Writing, та Speaking і зрозумієте тонкі нюанси кожного з них.
міні-група
курс націлений на результат, тому заняття проходять у міні-групах з максимальною кількістю учнів до 8 чол. Це гарантує належний інтенсив
інтенсив
курс інтенсивний і тому ви зможете попрактикувати усі типи завдань по кожному з 4-ох блоків. Практики буде багато, закочуйте рукави!

IELTS
серйозний міжнародний іспит

ЯК ЗДАТИ IELTS НА ПОТРІБНИЙ БАЛ ?
ЧИ ДОСТАТНІЙ В МЕНЕ РІВЕНЬ АНГЛІЙСЬКОЇ ?

ЗАПИШИСЬ ТА ДІЗНАЙСЯ ВЖЕ СЬОГОДНІ


СПРОБУЙ БЕЗКОШТОВНО
зроби перший крок прямо зараз
Чому до IELTS готуються в «EVEREST»?
Тому що ми маємо безцінний досвід підготовки
Міжнародні іспити – це зовсім не страшно! Із викладачами «Everest» ви досконало підготуєтесь до тестування, отримаєте високий бал і нарешті здійсните свою мрію – життя або навчання в Америці, Канаді чи Європі.

ВІДЧУЙ УСЮ СИЛУ НАШИХ КУРСІВ
одне пробне заняття розставить все на свої місця

ЗАГАЛЬНІ РОЗДІЛИ КУРСУ
ПІДГОТОВКИ ДО IELTS

 • LISTENING
  Тренування усіх чотирьох типів екзаменаційних аудіо текстів від діалогів на повсякденну тематику до лекцій та семінарів озвучених носіями мови
 • READING
  Опрацювання екзаменаційних текстів насичених складною термінологією та виконання усіх типів завдань до них
 • WRITING
  Практика написання різнотипових ессе та опису діаграм (лінійних, кругових, фловчартів та ін.), а також formal/informal листів
 • SPEAKING
  Активний тренінг діалогічного та монологічного мовлення, що відповідає трьом основним завданням усної частини іспиту
ПОКРОКОВА СХЕМА КУРСУ
в школі англійської мови "EVEREST"
БЕЗКОШТОВНИЙ УРОК
БЕЗКОШТОВНИЙ УРОК
на цьому уроці ви отримаєте відповіді на найчастіші проблемні питання, які хвилюють студентів перед здачею міжнародного іспиту. І, звичайно, ми визначимо ваш рівень англійської, від чого і залежатиме подальша програма навчання
ФОРМАТ НАВЧАННЯ
ФОРМАТ НАВЧАННЯ
після пробного заняття наш методист, визначивши ваш рівень англійської, запропонує вам запис на групові заняття або ж індивідуальний формат навчання
ПРОЦЕС НАВЧАННЯ
ПРОЦЕС НАВЧАННЯ
незалежно від формату навчання ви будете в захваті від наших структорованих занять, де все логічно та зрозуміло, тому процес перетвориться в насолоду
ЗАВЕРШЕННЯ КУРСУ
ЗАВЕРШЕННЯ КУРСУ
на цьому етапі ви будете мати повну картину міжнародного іспиту IELTS, з чого почати кожен тип завдань, на чому акцентувати під час письма та говоріння, які фрази використовувати ...
Відгуки наших учнів
ПРОТЕСТУЙ СВОЮ АНГЛІЙСЬКУ
Тест доступний всім, хто побажає його пройти і не зобов'язує вас навчатися в нашій школі. Більш того, з результатом тесту ви можете впевнено претендувати на навчання в будь-якому іншому навчальному центрі.

ЧОГО ОЧІКУВАТИ ВІД КУРСУ ПІДГОТОВКИ ДО IELTS
Ви давно мріяли про навчання чи стажуванняв Британії, Америці, Канаді, Австралії?

Хочете здобути освіту в закордонному виші та отримати престижну роботу?

А може, ваша мрія – переїхати жити до Європи чи США, де на вас чекає безліч нових можливостей

Щоб отримати посвідку на постійне проживання в англомовній країні, вам доведеться скласти іспит IELTS.
Що це таке? IELTS – міжнародний іспит з англійської мови, що допомагає визначити, наскільки добре ви нею володієте. Це дуже важливо, коли ви в'їжджаєте до країни на навчання, роботу чи постійне проживання. Такий сертифікат – не просто відзнака, а буквально відкриті двері до нових можливостей та досягнень.

Іспит IELTS складається з чотирьох частин:
 • Аудіювання
 • Читання
 • Письмо
 • Усне мовлення
Підготовка до IELTS – це складно? Так, якщо намагатись вивчити все самостійно. Для того, щоб оволодіти англійською на високому рівні й потім вільно спілкуватися з носіями, вам знадобиться допомога викладача. Готуватись краще зі спеціалістом, що володіє fluent English, викладає за сучасною методикою, стажувався за кордоном і має досвід складання IELTS. Саме такі викладачі працюють на курсах с англійської «Everest».


Вартість
курсу залежить від кількості занять
і починається від 250 грн
СКЛАДАЙТЕ МІЖНАРОДНІ ІСПИТИ В УКРАЇНІ
Гадаєте, щоб скласти IELTS, треба обов'язково їхати до Великобританії чи США? Звісно, ви можете написати тести за кордоном, але погодьтесь, що витрачати на це зайвий час та гроші не завжди зручно. Міжнародні іспити можна скласти просто в Україні! Залишіть заявку на сайті Everest та запишіться на екзамен у Львові, Києві, Харкові, Одесі та інших обласних центрах.
 • Це комфортніше.
Уявіть, що після декількох годин в літаку ви маєте знайти в незнайомому місті центр, де проходить іспит, та пригадати все, що ви вчили з викладачем, а потім знову поспішати на літак. Це дуже великий стрес, не сумнівайтесь! Натомість ми пропонуємо вам приїхати на іспит у своєму місті, без поспіху та нервування написати тест, а потім випити чаю в улюбленій кав'ярні.

 • Це надійно.
Вам здається, що за кордоном іспит приймають більш професійно, ніж в Україні? Це не так. Всі екзаменатори IELTS проходять однакову підготовку, тому де б ви не складали іспит, його оцінюватимуть об'єктивно та неупереджено. Міжнародні сертифікати з англійської мови, отримані в Англії, США чи Україні, не відрізняються.

 • Це дешевше.
Щоб скласти іспит в іншій країні, вам доведеться купити квиток на літак, а це недешево. Але ви можете зекономити, і приїхати на IELTS до Києва чи Львова.
Everest – це не просто школа і не просто курси. Це реальний спосіб успішно скласти міжнародні іспити з англійської мови та отримати реальні знання, які не раз пригодяться в майбутньому. Наша цінова політика приємно вас здивує. Спробуйте вже зараз і зробіть перший крок на шляху підготовки до IELTS.
Введіть свій номер телефону:
Або зателефонуйте нам:
+38 097 000 96 62
Made on
Tilda