КУРС ЗАГАЛЬНОЇ АНГЛІЙСЬКОЇ

це спеціально розроблений курс для людей різних інтересів та професій, які планують використовувати англійську для особистих та професійних навичок
СПРОБУЙ БЕЗКОШТОВНО
зроби перший крок прямо зараз

ЩО ВКЛЮЧАЄ КУРС
"ЗАГАЛЬНА АНГЛІЙСЬКА"

36 занять
цей курс містить 36 логічно зв'язаних занять, на яких ви навчитесь висловлюватись англійською на одному із запропонованих рівнів
5 рівнів
курс розрахований на учнів з різною початковою базою, тому ви будете проходити його на відповідному рівні, а саме A1, A2, B1, B2 або ж C1
адаптивність
ми максимально адаптуємо навчання під вас, тому курс міститиме корисну для вас лексику та в ідеальній пропорції теорію і практику
мовна практика
основним завданням курсу є подолати мовний бар'єр та
розговоритись англійською, тому будьте готові до частих розмов на цікаві вам теми

Чому обирають курси англійської від «EVEREST»?

Тому що ми займаємось тим, що найкраще вміємо
ВІДЧУЙ УСЮ СИЛУ НАШИХ КУРСІВ
одне пробне заняття розставить все на свої місця

НА КУРСІ ЗАГАЛЬНОЇ АНГЛІЙСЬКОЇ
МИ ВИВЧАЄМО

 • ЛЕКСИКА
  вивчення базової, актуальної для повсякденного життя лексики
 • МАТЕРІАЛИ
  ви вивчатимете англійську на базі сучасних цікавих та корисних для загального розвитку матеріалах
 • ГРАМАТИКА
  базова, необхідна для грамотного усного мовлення граматика
 • МОВЛЕННЯ
  кожного заняття ми приділяємо увагу навичкам швидкого усного мовлення
 • ПИСЬМО
  ви попрактикуєтесь у заповненні основних документів та написанні стандартних листів
 • ПРАКТИКА
  ми зануримо вас у практику, практику і ще раз практику
ПОКРОКОВА СХЕМА НАВЧАННЯ
в школі англійської мови "EVEREST"
БЕЗКОШТОВНИЙ УРОК
БЕЗКОШТОВНИЙ УРОК
цей урок відповідає на усі проблемні питання, з якими зустрічається учень до початку навчання: рівнь знань, мета навчання, відповідний курс, підходящий вчитель, індивідуальний графік і т.д.
ОБРАННЯ КУРСУ
ОБРАННЯ КУРСУ
після пробного заняття наш методист підбере ідеальний рівень курсу та порекомендує інтенсивність занять враховуючи ваші цілі.
ПРОЦЕС НАВЧАННЯ
ПРОЦЕС НАВЧАННЯ
це найвідповідальніший для нас та для вас, дорогі учні, пункт, оскільки саме від активності співпраці, мотивації та строгої дисципліни залежитиме успіх. Цей пункт є водночас і сильною стороною нашої школи, бо можливості розслабитись чи здатись на пів дороги ми вам точно не дамо!
ЗАВЕРШЕННЯ КУРСУ
ЗАВЕРШЕННЯ КУРСУ
найприємніша мить для наших учнів. На даному етапі ви відчуєте гордість за свої результати. Але основне ви здобудете впевнесть в тому, що підкорювати англійську можете і ви. Далі у вас буде можливість вдосконалюватись самому або продовжити цей шлях з нашою підтримкою.
Відгуки наших учнів
Вартість
курсу залежить від кількості занять
і починається від 236 грн
ПРОТЕСТУЙ СВОЮ АНГЛІЙСЬКУ
Тест розрахований на людей які мають необхідність у вивченні англійської для конкретних цілей. Цей тест визначить ваш рівень знань та допоможе нашому методисту провести цікаве безкоштовне заняття.
ЗАПИСУЙТЕСЬ НА ЗАГАЛЬНИЙ КУРС АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ
Мрієте мандрувати, отримати перспективну роботу, без проблем знаходити друзів у будь-якій точці світу, дивитись культове кіно мовою оригіналу?

Уявіть, наскільки яскравим стане ваше життя, коли ви будете працювати на новій крутій роботі, стажуватиметесь в перспективній Америці, зможете поїхати у відпустку до Лондона чи Дубліна, та чекатимете в гості друзів з Австралії.

Думаєте, це лише нездійсненні мрії? Тоді курси англійської онлайн від "EVEREST" – це саме те, що перетворить ваші мрії в реальність!

Англійська – це мова, якою розмовляє майже увесь світ, і її знання подарує вам нові можливості. Ви давно обіцяєте собі почати вчити англійську, але постійно відкладаєте на потім? Обіцяєте собі почати займатися завтра, із понеділка, у новому році? Годі втрачати дорогоцінний час – розпочніть курс англійської мови онлайн просто зараз!

Чим скоріше ви почнете вивчати мову з викладачем, тим раніше для вас відкриються нові горизонти. Що ви отримаєте завдяки англійській?

 • Змогу подорожувати та спілкуватися. Хочете відвідати знамениту Оксфорд-стріт? Якщо знатимете англійську, почуватиметесь там як риба у воді!
 • Нових друзів. Ви зможете вільно спілкуватися в соцмережах . Завжди мріяли про друга за листуванням? Вивчіть англійську та знайомтесь із творчими людьми з різних кутків світу!
 • Шанс вчитися, стажуватися та працювати за кордоном. Хочете вступити до канадського, британського, американського вишу? Мрієте працювати за фахом в іншій країні? Вчіть англійську!
ЩО ДАЄ ВИВЧЕННЯ АНГЛІЙСЬКОЇ НА ЗАГАЛЬНОМУ КУРСІ?
Індивідуальні заняття з учителем на загальному курсі англійської завжди адаптовані під учня і його особисту здатність засвоювати матеріал. Словниковий запас збільшується стрімко саме завдяки техніці запам'ятовування і постійній мовній взаємодії з викладачем.

Якщо учні відчувають труднощі в тій чи іншій темі, вчитель у будь-який час готовий допомогти і проконсультувати студента.

Завершивши у нас загальні онлайн курси з англійської мови, ви зможете говорити на поширені теми, читати кореспонденцію та книги англійською і просто почуватися комфортно в англомовному середовищі. Everest – це так само ефективно, як вивчення мови шляхом поїздки за кордон, тільки значно дешевше.

Запишіться на курси англійської «Everest», станьте на крок ближчими до заповітної мрії!
Введіть свій номер телефону:
Або зателефонуйте нам:
+38 097 000 96 62
Made on
Tilda