Курс підготовки
до IELTS

за 36 годин підготовки ви засвоїте те,
що інші вивчають за рік.

ТУТ ТИ ЗНАЙДЕШ
ВСЕ ПРО IELTS
Тут тебе підготують до здачі IELTS з першого разу
Our Services
We work extensively helping other companies to monitor the quality of their contract employees
Структура екзамену IELTS
Technical department
Як вираховується бал IELTS?
Management department
Boosting professional skills and expertise
Professional department
Міжнародні іспити – це зовсім не страшно! Із викладачами «Everest» ви досконало підготуєтесь до тестування, отримаєте необхідний вам бал і нарешті здійсните свою мрію – життя, працевлаштування або навчання в країні вашої мрії.

ЩО ВКЛЮЧАЄ КУРС
"ПІДГОТОВКА ДО IELTS"

36 годин
заняття проходять двічі на тиждень, кожне заняття триває 3 години, саме таке навантаження гарантує 100% засвоєння матеріалу.
4 модулі
ви дізнаєтесь, як працювати з кожним з цих модулів: Listening, Reading, Writing, та Speaking і зрозумієте тонкі нюанси кожного з них.
Міні-група
курс націлений на результат, тому заняття проходять у міні-групах з максимальною кількістю учнів до 8 чол. Це гарантує належний інтенсив
Інтенсив
курс інтенсивний, тому ви зможете попрактикувати усі типи завдань по кожному з 4-ох блоків. Практики буде багато, закочуйте рукави!
ОБИРАЙ ОДНЕ З ДВОХ

Чому до IELTS готуються в «EVEREST»?


IELTS
міжнародний іспит, який здатний змінити твою долю
ЯК ЗДАТИ IELTS НА ПОТРІБНИЙ БАЛ ?
ЧИ ДОСТАТНІЙ В ТЕБЕ РІВЕНЬ АНГЛІЙСЬКОЇ ?
ІНДИВІДУАЛЬНО ЧИ В ГРУПІ?

ЗАПИШИСЬ ТА ДІЗНАЙСЯ ВЖЕ СЬОГОДНІ

СПРОБУЙ БЕЗКОШТОВНО
зроби перший крок просто зараз

ЗАГАЛЬНІ РОЗДІЛИ КУРСУ
ПІДГОТОВКИ ДО IELTS

 • LISTENING
  Тренування усіх чотирьох типів екзаменаційних аудіо текстів від діалогів на повсякденну тематику до лекцій та семінарів озвучених носіями мови
 • READING
  Опрацювання екзаменаційних текстів насичених складною термінологією та виконання усіх типів завдань до них
 • WRITING
  Практика написання різнотипових ессе та опису діаграм (лінійних, кругових, фловчартів та ін.), а також formal/informal листів
 • SPEAKING
  Активний тренінг діалогічного та монологічного мовлення, що відповідає трьом основним завданням усної частини іспиту
ОБИРАЙ
ІНДИВІДУАЛЬНО ЧИ В ГРУПІ?
МИ ДОПОМАГАЄМО ЗДІЙСНЮВАТИ МРІЇ
ЗАПИСАТИСЬ
НЕ ЗВОЛІКАЙ, ВИКОРИСТАЙ СВІЙ ШАНС
ЗАПИСАТИСЬ
Everest – це не просто школа і не просто курси. Це реальний спосіб успішно скласти міжнародний іспит з англійської мови та отримати реальні знання, які не раз знадобляться в майбутньому. З нами ти успішно здаш IELTS
ВІДЧУЙ УСЮ СИЛУ КУРСУ IELTS
пробне заняття - твій шанс змінити своє майбутнє
ПРОТЕСТУЙ СВОЮ АНГЛІЙСЬКУ
за 15 хвилин
Після проходження тесту ти дізнаєшся рівень своєї англійської та отримаєш можливість записатись на безкоштовне заняття.
ПОКРОКОВА СХЕМА КУРСУ
в школі англійської мови "EVEREST"
БЕЗКОШТОВНИЙ УРОК
БЕЗКОШТОВНИЙ УРОК
на цьому уроці ви отримаєте відповіді на найчастіші проблемні питання, які хвилюють студентів перед здачею міжнародного іспиту. І, звичайно, ми визначимо ваш рівень англійської, від чого і залежатиме подальша програма навчання
ФОРМАТ НАВЧАННЯ
ФОРМАТ НАВЧАННЯ
після пробного заняття наш методист, визначивши ваш рівень англійської, запропонує вам запис в групу. Якщо ваш рівень англійської буде недостатнім для здачі іспиту методист запропонує вам необхідну кількість занять із загального курсу, щоб ви отримали необхідний для підготовки мінімум.
ПРОЦЕС НАВЧАННЯ
ПРОЦЕС НАВЧАННЯ
заняття відбуваються двічі на тиждень у сталий графік, усі матеріали ви отримуєте в електронному вигляді безкоштовно, виконані завдання надсилаєте вчителю і отримуєте результати до наступного заняття.
ЗАВЕРШЕННЯ КУРСУ
ЗАВЕРШЕННЯ КУРСУ
на цьому етапі ви будете мати повну картину міжнародного іспиту IELTS, з чого почати кожен тип завдань, на чому акцентувати під час письма та говоріння, які фрази використовувати і т.д.
Відгуки наших учнів
ЧОГО ОЧІКУВАТИ ВІД КУРСУ ПІДГОТОВКИ ДО IELTS
Ви давно мріяли про навчання чи стажуванняв Британії, Америці, Канаді, Австралії?

Хочете здобути освіту в закордонному виші та отримати престижну роботу?

А може, ваша мрія – переїхати жити до Європи чи США, де на вас чекає безліч нових можливостей

Щоб отримати посвідку на постійне проживання в англомовній країні, вам доведеться скласти іспит IELTS.
Що це таке? IELTS – міжнародний іспит з англійської мови, що допомагає визначити, наскільки добре ви нею володієте. Це дуже важливо, коли ви в'їжджаєте до країни на навчання, роботу чи постійне проживання. Такий сертифікат – не просто відзнака, а буквально відкриті двері до нових можливостей та досягнень.

Іспит IELTS складається з чотирьох частин:
 • Аудіювання
 • Читання
 • Письмо
 • Усне мовлення
Підготовка до IELTS – це складно? Так, якщо намагатись вивчити все самостійно. Для того, щоб оволодіти англійською на високому рівні й потім вільно спілкуватися з носіями, вам знадобиться допомога викладача. Готуватись краще зі спеціалістом, що володіє fluent English, викладає за сучасною методикою, стажувався за кордоном і має досвід складання IELTS. Саме такі викладачі працюють на курсах с англійської «Everest».


СКЛАДАЙТЕ МІЖНАРОДНІ ІСПИТИ В УКРАЇНІ
Гадаєте, щоб скласти IELTS, треба обов'язково їхати до Великобританії чи США? Звісно, ви можете написати тести за кордоном, але погодьтесь, що витрачати на це зайвий час та гроші не завжди зручно. Міжнародні іспити можна скласти просто в Україні! Залишіть заявку на сайті Everest та запишіться на екзамен у Львові, Києві, Харкові, Одесі та інших обласних центрах.
 • Це комфортніше.
Уявіть, що після декількох годин в літаку ви маєте знайти в незнайомому місті центр, де проходить іспит, та пригадати все, що ви вчили з викладачем, а потім знову поспішати на літак. Це дуже великий стрес, не сумнівайтесь! Натомість ми пропонуємо вам приїхати на іспит у своєму місті, без поспіху та нервування написати тест, а потім випити чаю в улюбленій кав'ярні.

 • Це надійно.
Вам здається, що за кордоном іспит приймають більш професійно, ніж в Україні? Це не так. Всі екзаменатори IELTS проходять однакову підготовку, тому де б ви не складали іспит, його оцінюватимуть об'єктивно та неупереджено. Міжнародні сертифікати з англійської мови, отримані в Англії, США чи Україні, не відрізняються.

 • Це дешевше.
Щоб скласти іспит в іншій країні, вам доведеться купити квиток на літак, а це недешево. Але ви можете зекономити, і приїхати на IELTS до Києва чи Львова.
Введіть свій номер телефону:
Або зателефонуйте нам:
+38 097 000 96 62
Made on
Tilda